| mihaibaietas a întrebat:

Am si eu o nelamurire. Am parul oleaca rar si tot oleaca de cret. Ce e de facut. Ziceti un remediu natural, nu sa ma tund chel. Help me!

Răspuns Câştigător
| AlexandraM888 a răspuns:

Cumpara-ti ulei de ricin si maseaza-te in fiecare seara la radacina, incearca sa te speli pe cap o data la 2-3 zile si foloseste sampoane naturale gen urzica, catina poti folosi si o solutie de par ii zice Chelstop, nu e scumpa si daca urmezi tratamentul asta in 2 luni trebuie sa fie deja schimbari mari!