| Alexia1208 a întrebat:

Hei TPU! Am văzut pe Fashion Days o pereche de Moon Boots la un preț ok. Aceeași pereche am văzut-o și pe alte site-uri dar și in diferite magazine din mall la un preț mult mai mare (chiar și cu 300 lei mai mult). Pe Fashion Days sunt produse originale sau ar fi mai ok sa le cumpăr din mall?

4 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

În Mall totul e mult mai scump.

| Mirel4412 a răspuns:

Fashion days este un site foarte bun pentru cumparaturi. Cum a spus si Demon, in mall majoritatea lucrurilor sunt mai scumpe comparativ cu net-ul

| literallythesamebruh a răspuns:

Produsele lor sunt originale. Oricum, dacă ceva nu îți convine, există retur fără nicio problemă.

| Tedds a răspuns:

Buna!
Eu mi am comandat multe produse de pe Banggood. Livrare rapida, produse la pret foarte bun.
https://event.2performant.com/......ents/click