| aoaisasiogjasdopigsdeza a întrebat:

Fashion Days are produse originale? E ciudat pentru că sunt reduceri tot timpul,spre exemplu daca ma uit la niste nike uri pe site ul original nike iar apoi pe fashion days la aceeasi pereche, fashion days are un pret de doua ori mai mic.

Răspuns Câştigător
| NotNamed a răspuns:

Da, produsele de pe Fashiondays sunt originale, iar reducerile reale. Poti cumpara cu incredere.

Fashiondays apartine grupului Naspers care mai detine printre altele eMag, PayU, OLX, Autovit, si opereaza in 130 de tari.