| VanillaSweet a întrebat:

happy as avea nevoie de un site cu acryl pentru unghii si toate ustensilele necesare pentru pus unghii cu acryl. caut de cateva zile si nu gasesc nimic! dau funda pentru cel mai bun site! PS : orice acryl praf se usuca la aer?:*

1 răspuns:
| Copiliţă a răspuns:

- Heii, nu prea le am eu cu unghiile, le dau cu o oja si atat :-j; dar am gasit un mic site, dar e din afara, dar imi par interesante produsele : http://www.nded.ro/ro-acrylic/?gclid=CNqQ4YmRyrkCFYdf3godsz8AEg.