| anonima3389 a întrebat:

Imi poate spune cineva cum se construiesc unghiile din acryl (nu gel uv) si sabloane (nu tipsuri).Ca am cautat pe internet si nu gasesc decat cu gel care se usuca la lampa uv si cu tipsuri (unghii false ) si nu vreau asa...

2 răspunsuri:
| Kristinikaaa a răspuns:

Cauta pe youtube tutoriale despre "acrylic nail dual form". Formele acelea le gasesti la magazinele cu cosmetice si chinezarii.

| anonima3389 explică (pentru Kristinikaaa):

Si fara formele alea nu se poate? sa fac modelu direct p unghie?