| Denisa1232 a întrebat:

Hei TPU, as dori sa stiu voi care credeti ca este cea mai frumoasa culoare de ochi si de ce, fundaa!

Răspuns Câştigător
| IonutCG90 a răspuns:

Bună. Toți ochii, cei care-ți cuceresc inima, dar pot fi de orice culoare. Eu prefer verde dar cine știe. Speranța moare ultima!

6 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Roșu ca moșu.

| OldSoul a răspuns:

Daca e sa o luam din culorile normale, cel mai mult imi plac ochii albastri, daca e sa o luam din toate culorile posibile ochii violet.

| raMLesS a răspuns:

Eu cred că ochii căprui, în raza luminii ochii căprui parcă sunt 2 rubine ce strălucesc laughing. Ochii căprui fură inima oricui.
Dar acum depinde şi de tine toate culorile sunt frumoase, Pa, Pa.

| PedoBarbie a răspuns:

Albaștri ca marea.

| Suck a răspuns:

Ochii mov îs cei mai faini.

Răspuns utilizator avertizat