| clau09 a întrebat:

As vrea sa-mi schimb stilul complet happy Am fost stil hip-hop, dar acum as vrea sa "dau restart" big grin As vrea un stil mai feminin ...Am 12 ani :p.Imi puteti da si poze? >Funda!big grin<

3 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Stil mai feminin, cat de feminina vrei sa fi la 12 ani?happy
Vrei sa te imbraci cu decolteuri si fusta mini de o palma?happy
Nu asa esti feminina.
Fi inca o copila, vei avea timp de pe la 16 17 ani sa pari feminina.
Sunt satul de fete de 12 13 ani cu machiaj pe fata, dabi le-o venit menstruatia si hop happy Decoltee, fuste scurte.
Numai stiu care are 18 - 20 si care 12 - 14.
ce sa fac,sa cer buletinu?
EU la varsta ta ma jucam cu putsa in tsarana,nu ma gandeam cum sa par mai 'masculin'.
Nu mi-o lua in nume de rau,copilareste, nu te maturiza de acum,poate iti doresti sa cresti.
Sa ai griji,sa faci ce vrei,sa fie toata 'lumea a ta'.
Insa toate aceste 'benefici' cum le vezi tu la varsta asta,au un mare dezavantaj.
Fiind adult si om in toata firea vei avea alte probleme,probleme cresc o data cu tine,eu unul am urat copilaria, si nu imi pare rau ca am crescut, insa la partea cu maturizatu ca imi pare rau, inainte aratam ca un copil, acum incep sa ma maturizez si la fatasad si e cam nasollaughing

| clau09 explică (pentru Liviu):

Wooow, stai linistit, nu vroiam sa zic chiar asa de feminina, adica, fratele meu mai mare ma face zi de zi EMO straight face I-am spus ca nu stie ce-i ala hip-hop rolling eyes, dar eu vroiam sa zic o schimbare radicala, nu cu machiaj, sau tocuri straight face imi rup naibii picioarele laughing Vreau sa fiu mai viu colorata happy

| DoOdO a răspuns:

Nu trebuie sa te iei dupa poze. Trebuie sa fii asa cum esti tu. Trebuie sa te imbraci asa cum te simti mai bine.