| MegaProXtreMm a întrebat:

As vrea si eu sa stiu care sunt beneficile unui reprezentant oriflame :** Si cam cum ma pot inscrie,ce primesc in schimb,daca e taxa de inscriere, de unde iau comenzile etc laughing Ofer funda:**

3 răspunsuri:
| Iamnotme a răspuns:

Cauta pe site-ul lor. Nu platesti nici o taxa de inscriere, comenzile le poti face pe net, si le poti primi ptin curier happy

| Iamnotme a răspuns:

Prin*

| bogdy9494 a răspuns:

Beneficiile sunt multe.In primul rand ai discount de la 23-40% plus cadouri extraordinare si timp de 18 zile in care poti sa-ti platesti factura. Taxa de insriere nu e, inscrierea e gratis, comenzile le iei de la prieteni familie etc.Iti pot trimite eu un catalog dar e super usor, daca vrei sa fi in echipa mea uite nr meu de telefon 0756554230 si id meu bogdy_strongboy94 si vb mai multe acolo, te astept.