| thevampirediariesfever a întrebat:

As vrea sa devin reprezentant AVON sau Oriflame. Dupa inscriere, trebuie sa plasez o comanda anume? Ce se va intampla dupa ce ma voi inscrie?

7 răspunsuri:
| strengaritzza a răspuns:

Dupa ce te vei inscrie o sa trebuiasa ca aduni comenzi. Presupun ca dupa inscriere trebuie sa trimiti comenzi tot timpul. La o anumita suna 100 s-au 150 lei nu mai stiu sigur cat iti vine si tie ceva bonus. Eu asa stiu. Mostre de parfum s-au ceva de genu acesta. Daca vrei sa te bagi in asa ceva, trebuie sa fi sigura ca esti in stare sa faci comenzi mari. Fata de la care imi comand eu luna asta de ex numai de la mine a strans 100 de lei. Deci iti dai seama.

| NicollHellen a răspuns:

Bună seara.
În acest caz vă putem fi de folos! Suntem o companie în plină dezvoltare ce caută să formeze tineri precum dvs și să îi ajute să gasesca un job pentru vîrsta lor. Accesați acest link http://ladys-business.blogspot.gr/ și veți vedea despre ce este vorba. Pentru detalii add la ym: ladys. business
Numai bine și așteptăm răspunsul dvs:)!
Cu respect, LadyB:*

| inscriereoriflame a răspuns:

Doar intra pe http://inscriereorif.no-ip.org si completeaza formularul de inscriere. Te invat cum sa faci profit mare, sau sa-ti dezvolti o echipa. Ai si un concurs acolo pe site; in plus suntem tot timpul la dispozitia celor pe care ii inscriem cu tot felul de informatii si sfaturi legate de activitatea de consultant Oriflame. http://inscriereorif.no-ip.org e cea mai buna alegere! pentru orice alte intrebari poti suna la numerele de telefon de pe site. simplu... merita sa incerci. nu ai ce pierde, nu investesti nici un ban. doar castigi :D http://inscriereorif.no-ip.org.

| spatarioana a răspuns:

Daca te inscrii la oriflame trebuie sa faci comenzi de minim 50 de lei si ai diferite reduceri:
50lei-23%reducere
250-30%reducere
500-40%reducere
cu cat ai comanda mai mare cu atat castigi mai multi bani si mai multe puncte, dar te ajuta si recrutii pe care ii inscrii daca au si ei comenzi mari treci la urmatoarele nivele castigi premii etc., iar la nivelul 21 devi director. funda?

| Mymytica a răspuns:

Avonncosmetics32
sau
http://avonmimi.blogspot.ro
eu te pot inscrie da-mi add sau completeaza formularul de pe blog.

| Tatiana1098 a răspuns:

Buuna...Mai vrei sa devii reprezentant? trimite mesaj la floreamarilena14@yahoo.com

| Cristina_Ionita_1983 a răspuns:

Daca mmai doresti sa devii reprezentant si sa dai comanda cu un credit de 400 lei scriem pe kikiion84@yahoo.com si de luni poti da comanda o zi buna