| Lala_Deea_1967 a întrebat:

Hei TPU as vreau sa imi fac parul drept dar fara placa il am drpt/ondulat si nu stiu cum, daca puteti sa imi dati niste idei.

2 răspunsuri:
| capricc a răspuns:

Poate te ajuta impachetarea http://fucsia.ro/......pachetare/

| Uza a răspuns:

Dar de ce nu folosesti placa? crezi ca iti arde parul? cumpara o placa buna,de calitate, gen Remington,Braun si nu mi-au afectat in niciun fel parul. Doar cu placa poti avea un par perfect drept si de durata si sa arate frumos si sanatos. Si daca vei folosi placa v-a trebui sa acorzi mai multa atentie parului,in sensul ca trebuie sa folosesti la fiecare spalare masca de par si la fiecare indreptare cu placa un spray termic ( chiar se vede diferenta, daca folosesti des placa) si suplimentar, daca vrei si poti un spray hidratant(gliss, schauma, etc).