| carmina34690643 a întrebat:

Ce credeti, in luna martie(mijloc-sfarsit)pot purta maneca scurta? ...haine lejere, vaporoase? Va intreb din proprie voastra experienta.

5 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Depinde. Au fost ani in care pe 1 aprilie stateam in fusta, tricou si balerini pentu ca era cald, altii in care ststea cu geaca pe mine. Idea e ca, conteaz foarte mult vremea.

| mona a răspuns:

Chiar maneca scurta nu cred ca se poate purta

| Oana92 a răspuns:

Daca e cald normal ca poti!

| Mihaela1964 a răspuns:

Pe strada nu prea cred, dardaca mergi la o petrecere si vrei sa te imbraci cu o rochie dintr-un material subtire, merge.

| FailL a răspuns:

Nu, normal. Din iunie ai putea, dar desigur nu te retine nimeni sa iesi in curul gol pe strada, din contra