| AlexutzaSiNimik a întrebat:

Credeti ca pentru o zi de scoala se pot purta pantaloni pana la genunghi si maneca scurta? Pt raspunsul cel mai argumentat dau

Răspuns Câştigător
| Denis470 a răspuns:

Depinde de scoala.Cum ar fi la mine la scoala nu ne zice nimeni nimic daca purtam pantaloni scurti si maneca scurta dar cand suntem de servici pe scoala trebuie sa avem pantaloni lungi inchisi la culoare si tricou inchis la culoare sau camasa.Eu cred ca se poate purta acest stil de vara deoarece toti avem dreptul de a ne spune parerea si de a ne simti bine in pielea noastra, DAR fiecare scoala cu regulile ei cum am mai spus.

2 răspunsuri:
| Angelik_6250 a răspuns:

La mine la scoala fetele vin si in pantaloni scurti...eu vin in trei sferturi si tricou alb.Deci poti veni pentru ca e foarte caldhappy

| Pitycot_8635 a răspuns:

Pai eu as zice ca da...acum toata lumea ar intelege ca este FOARTE FOARTE CALD...deci eu as zice ca poti linistita