| AnonimC a întrebat:

Hei TPU
ce`mi recomandati pentru cosuri? URGENT!
multumesc
funda; x

6 răspunsuri:
| saria a răspuns:

Depinde cati ani ai.
1 o vizita la dermatolog, vezi sa nu fie hormonala.
2 daca este urgent, un fond de ten, si pe urma varianta 1
succes

| annyannya a răspuns:

Poy eu iti recomand tinctura de propolis si Eryfluid. Au un pret acceptabil si la mine chiar au dat rezultate! :] Si inca ceva nu te increde in Clear Skin de la Avon, cel putin la mine nu a dat rezultate favorabile. :d

Sper ca te-am ajutat! :* >:d

| Șâret a răspuns:

Zynerit funcționează, din ce am testat.
Dacă e foarte urgent, niște fond de ten.

| GEORGY_4531 a răspuns:

Am eu catalog d ela oriflame unde este ceva ffffffffffff bun pentru cosuri si de cand il folosesc am o fata foarte frumoasa! ti-l recomand cu toata sinceritatea! daca vrei imi spui unde locuieti sectorul strada sau intr-un loc in care vrei tu ne intalnim iti arat catalogul si daca vrei sa il comanzi ok. sper ca ti-am fost de jutor funda!

| Catallina a răspuns:

Buna! Iti recomand ceva foarte bun! Cel putin la mine chiar isi face ffff bine treaba! Uite, eu pe cel de la oriflame...nu il tolerez. In fine! Contine Contine: argila, tea tree, ulei de palmier, propolis, aloe vera, galbenele, lavanda, cimbru. Uite aici produsul: http://www.farmaverde.ro/......a-pe-7454. Deci.eu ma dau seara si a doua zi...cosul meu nu e rosu, cum s-ar fi intamplat daca nu foloseam crema. E pamantie la culoare:P, dar super eficienta! Gasesti la orice magazin de tip Plafar. Sper sa aiba si la tine efect. Aaaa! Si mai poti incerca si la farmacii care fac produse la ele in laborator si cere acolo solutie pentru ten acneic. La mine costa 7.5 si e f buna si asta! Succes! Si. fara cosuri!

| cudyu007 a răspuns:

Clear skin d la avon tonguehappy dar trebuie sa te tii d program nu gluma tonguelaughing mie mi-au trecut d la sine... eu nu am folosit nimic pentru ca nu ma tineam d program tonguelaughing