| alex19 a întrebat:

Am fata plina de cosuri cum as putea scapade elehappy
ce imi recomandati urgent va roghappy
va multumesc anticipat

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Mina a răspuns:

Masca cu miere si aspirina. http://www.youtube.com/watch?v=rmv6oEnOJcI

6 răspunsuri:
| adellina a răspuns:

Foloseste Zineryt de la farmacie si sapun Protex.

Sunt bune, iti spun sigur.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca Zineryt, e foarte bun.il aplici o data pe zi seara, inainte de culcare si-l lasi pana dimineata, dupa care te speli pe fata.Rezultatele apar inca din prima saptamana.Il gasesti la farmacii si costa in jur de 30 lei.Succeswinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cumva e de la laba?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu pot sa spun ca Zyneritul nu ar fi bun pentru ca l-am folosit si eu dar la al 4-lea tub deja nu-si mai facea efectul posibil sa se fi invatat tenul meu cu el cel mai bine ar fi sa cosulti un dermatolog, succes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as spune sa pui o vaca pe fata ta si sati strivesti cosurile mai repede.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da