| Danaaaa98 a întrebat:

Ce produse stiti pentru cresterea rapida a parului?

3 răspunsuri:
| Kriss96 a răspuns:

Cel mai bun este uleiul de ricin. Se face masca cu 2 lingurite de ulei de ricin, 2 de ulei de masline si un galbenus de ou. Este si regeneranta masca datorita oului. Eu puneam si cateva picaturi de lamaie pentru e foarte grasoasa masca. Daca ai deja parul cu tendinta de ingrasare stai linistita ca nu ti-l ingrasa mai rau. Dar sa te clatesti foarte bine. Cu masca ar fi indicat sa stai cat mai mult.
Cel mai bine din ce am auzit e sa dormi cu ea noaptea dar mi s-a parut gretos asa ca eu stateam jumatate de ora cu ea cand faceam baie. Tot indicat ar fi sa te ti de tratament macar o luna, la fiecare spalare. Eu recunosc ca am mai omis si tot a functionat. Dupa aceea nu am mai avut probleme cu caderea parului aproape un an. Pur si simplu nu mai cadea deloc (nici macar dupa baie) si s-a indesit vizibil. A si crescut foarte mult.
Daca vrei ceva care sa te ajute si mai mult ar mai fi pastilele Revalid. Se ia cate o capsula de 3 ori pe zi. El este pentru caderea parului dar ajuta si la regenerare. Mie mi-a facut bine. Ca orice produs la unii nu functioneaza dar in general e un produs bun, cautat si recomandat de medici.

| Cristinaaa57 a răspuns:

Uleiul de ricin, maseaza-ti scalpul de 2 ori pe saptamana si incearca samponul de la gerovital pentru cresterea si caderea parului

| BogdanDediu a răspuns:

Cosmetice de pe aoro!