| Gabiursu123 a întrebat:

Hei TPU, eu sunt din Ploiesti, aici la shopping city sunt lucruri de 5 ani si eu sunt putin grasut si nu gasesc blugi marimea mea. Oare in Bucuresti la Baneasa gasesc blugi frumosi marime mare?

6 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi in Băneasa si probeaza blugii, sau vezi la tine in Ploiesti au in piață tarabe cu blugi, te duci si probezi si nu îi cumperi decît daca blugii i ti vin, si sa stii, blugi frumosi gasesti ieftini in piață la tarabe, au preturi care pornesc de la 60 lei. Pe cand in băneasa in Bucuresti dai 200 lei pe o pereche de blugi, merită? Nu.

| GouDidodino a răspuns:

Dacă ești putin grasut nu cred ca e problema sa nu găsești, dar daca esti si mai grasut de atât, ar trebui să cauti pe net acele magazine care vad haine speciale pentru grasuti ca tine. Văzusem odată in MiniPrix Otopeni. dar nu am mai fost de mult si nu stiu daca or mai fi

| Blueberry8 a răspuns:

Le gasesti bune doar daca comanzi de la vanzatori cu 5 stele si poze reale de la fosti cumparatori.Plus ca astepti mult timp pana ajung.

| Blueberry8 a răspuns:

Clar,ai dreptate. Oricum cam toate magazinele, de la ei se aprovizioneaza (Dragonul Rosu din Bucuresti) doar ca noi le cumparam de 10 ori mai scumpe in magazin.

| Username272 a răspuns:

Da Gabi, ai sa găsești sigur, doar intreaba pe o doamnă (angajată ) si o sa iti caute! Sper ca ți-am fost de ajutor

| Gabiursu123 explică:

In ziua de azi. marimile nu se mai potrivesc si imi e sa nu fie buni.