| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU maine am o nunta si am o problema, eu am soldurile late si nu late fiindca am grasime pe ele, nu, le am pentru ca am oasele mai late si am 1.60, deci inchipuiti-va doar ce oribile sunt, intrebarea e cu ce as putea sa ma imbrac ca sa imi stea bine {ps fara tocuri]

Răspuns Câştigător
| Mwha a răspuns:

Ai putea sa-ti iei o rochie cu soldurile late, ca sa dea efectul ca tu ai solduri normale si asa e modelul rochiei na. Si niste sandalute normale negre. Cred ca te-ai putea orienta 5% dupa imaginea asta https://www.google.ro/......ps?/search Succes :***

1 răspuns:
| Nobody35 a răspuns:

Ia o rochie lunga, de culoare inchisa, de preferabil fara model in partea soldurilor. Astfel vei parea mai inalta si supla. Daca rochia are model in partea bustului, cu atat mai bine, fiindca privirile se vor îndrepta inspre acea parte a rochiei.

Sper sa stralucesti la nunta! :*