| Bububu01 a întrebat:

Mi-am luat o pereche de tenisi, negrii, ca de piele, doar ca au ținte argintii. Multe. Si vreau sa le scot țintele. Iar daca le scot raman gaurele mici peste tot. Ce as putea sa fac în privința asta, nici nu le mai pot returna, nu le primeste. Dau vot si funda răspunsului ajutator.

1 răspuns:
| alwayscared a răspuns:

De ce vrei sa scoti tintele? DE ce i ai cumparat daca nu iti plac tintele? Scoti tintele doar ca iti plac si vrei sa le folosesti la altceva? Poti cumpara tintele de pe breslo. ro.
Altcumva logic ca nu le primeste inapoi fara tinte, distruse. Poti pune altfel de tinte inapoi sau sa desenezi peste / lipesti altceva in locul tintelor.