| elutsa10 a întrebat:

Heeey! :) Deci nu ma pot decide in privinta unor perechi de tenisi, prima pereche este asta http://www.pantofilareducere.ro/......4-5558291. Imi plac ca sunt negri si ii pot purta aproape la orice, dar eu obisnuesc sa porta genul asta de tenisi/ghete sub pantaloni, adica patalonii deasupra tenisilor.Si ma gandesc daca ac asa se vor vedea tintele de sub patalon nasol.

A doua pereche : http://www.pantofilareducere.ro/......5-5678393. Ii adooooor, imi plac la nebunie. Dar sunt mai colorati si nu-i pot purta "la orice"

Cel mai convingator raspuns va primi FUNDA!

Răspuns Câştigător
| BruneTTe a răspuns:

Negrul merge la orice. Tintele ii fac sa fie mai interesanti,altfel ar fi banali.

Desi poate anul trecut as fi spus "alege-i pe cei negri",acum m-am invatat si eu minte ca primavara trebuie sa fim cat mai colorate, mai ales noi, fetele. Doar suntem tinere laughing
Deci te sfatuiesc sa ii alegi pe ceilalti.
Au pe ei si alb si albastru si rosu deci daca ai o singura culoare dintre alea pe tine (la bluza sau pantalon )vei da bine.

Daca chiar nu ai haine colorate, desi ma indoiesc, i-ai pe cei negri.
Sper sa te ajute.

7 răspunsuri:
| Chαяtreux a răspuns:

Prima pereche thinking

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Salutare! A doua pereche este mai frumoasa si stilata.O zi frumoasa sa ai

| thewomaninwhite a răspuns:

Cea de-a doua pereche sunt formidabili chiar daca au mai multe culori nu conteaza eu mi i.as cumpara instantaneu ca cei nugrii am mai vazut prin magazine dar cei cu model londonez sunt mai rar de gasit

| MeddyMaddy a răspuns:

Ambele perechi sunt frumoase. Grea alegere. Daca nu le poti lua pe ambele iai doar pe cei pe negru ii poti lua la mai multe lucruri.

| sophieLY a răspuns:

Buna!
Mie imi plac mai mult primii, ca sun mai simpli, si arata foarte bine cu tintele. Ceilalti nu mi se pare ca arata bine si cu tinte si cu steagul Americii... Inca o chestie: de ce iti porti pantalonii peste tenisi? Nu mi se pare ca arata bine, fara suparare. Dar de obicei tenisii astia se poarta cu blugi skinny, nu largi.
Pa pa!

| elutsa10 explică (pentru sophieLY):

Blugii skinny nu sunt pe placul meu! Dar mersi oricum pentru sfaturi! :*

| laviiixdheloo a răspuns:

Buna,pai ambele perechi sunt foarte faine..si ca sa spun asa in pas cu moda happy cei negri as spune eu >sunt mai ok< ii poti lua la orice exact cum ai spus si tu.cei cu 'Anglia' sunt si ei super ok dar crede-ma ca am si eu ceva de genul ala si nu ii prea pot asorta decat la unele tinute. oh go on..trust mewinking faci cum crezi ca e mai bine..anyway...sper ca te-am ajutatpuppy dog eyes.:*!

Decizia iti apartine.puppy dog eyes:*