| Biancaaaaaaaa a întrebat:

Puteti sa imi spuneti niste masti de par pentru varfuri despicate? Imi tund din varfuri pe fiecare luna dar degeaba. Nu ma usuc cu feonul si ma indrept doar odata pe saptamana, inainte imi dau cu un serum termoprotector de la gerovital dar tot mi se despica groaznic.

1 răspuns:
| iar99Teo a răspuns:

Incearca sa folosesti produsele din gama Revalid (pastile, sampon, balsam).
Sunt eficiente in intarirea firului de par si pentru pierderea parului.
Cauta pe Google - Revalid si citeste prospectul - ai sa te lamuresti exact despre ce este vorba. Este posibil sa ai o deficienta de vitamine/minerale. Nu este suficient doar un tratament extern asupra parului ci probabil si intern.
Multa sanatate!