| Tralala01 a întrebat:

Urmeaza sa am o nunta, iar cand mi-am cumparat rochia, mi-a placut prea mult ca sa-mi pese de culoare. Iar parul meu este saten cu ombre turcoaz. Nu vreau sa arat la nunta ca un "papagal" in roche mai mult corai cu negru, si ombre turcoaz. Ma gandeam sa fug maine la un salon sa intreb un specialist despre ombre blond platinat sau chiar gri. Ar arata bine cu saten? Sau daca aveti alte variante le accept cu bratele deschise.

1 răspuns:
| LadyDee89 a răspuns:

Gandeste-te bine si ce coafura iti doresti si cum ti-ar sta cu 2 culori! Eu is pe varianta cu o singura culoare, macar la nunta