| BiuL a întrebat:

Am parul saten mediu si as vrea sa mi-l vopsesc in stilul ombre (varfurile mai deschise la culoare). Ar prinde ceva blond inchis sau chiar saten deschis fara decolorant?

8 răspunsuri:
| Kasia a răspuns:

Daca iti iei vopsea blonda da, va prinde.

| BeautyOfWeb a răspuns:

Daca nu ai parul vopsit prinde culoarea

| viki16 a răspuns:

Zeama de lamaie

| BiuL explică (pentru viki16):

Am mai auzit de chestia asta, merci. dar nu distruge parul?

| AlexandraM888 a răspuns:

Daca vrei sa obtii o culoare mai deschisa nu iti recomand aceleasi tonuri cu parul tau, eventual sa iei un blond foarte deschis care ti-ar putea deschide parul cu vreo 2 maxim 3 tonuri si sa capeti un saten deschis, daca ai parul vopsit trebuie decolorant!

| Băă_DiiDii_1999 a răspuns:

Prinde daca nu e vopsit dar ai putea sa til decolorezi intai cu niste apa oxigenata in fiecare zi asa sa te dai... se deschide culoarea:* si o sa fie super cunosc o tpa care era satena ca tine si la deschis cu apa oxigenata si acum e blonda

| BiuL explică (pentru Băă_DiiDii_1999):

Multumesc, dar nu se distruge parul tare? Cate zile trebuie sa ma fac pana sa se vada?

| Băă_DiiDii_1999 a răspuns (pentru BiuL):

Nu se distruge nimic stai linistita, si vreo saptamana sau pana o sa vezi u rezultate