| andreea2000080908 a întrebat:

Hei TPU.
Vreau sa imi pun unghii cu gel colorate, problema e ca la scoala mea avem voie doar cu manichiura nude. Ma gandeam oare pot sa-mi pun unghii colorate si dupa ce se termina vacanta sa mi le vopsesc cu oja nude?

Răspuns Câştigător
| alina2k18 a răspuns:

Te duci si iti pui acum cu gel colorate cu nebunii si lungi sa te bucuri de ele pana incepe scoala si la prima intretinere [ in 3saptamani ] ii spui tehnicienei sa ti le scurteze si sa iti faca un nude de care vrei tu.