| Baby a întrebat:

Hei TPU:* Vreau si eu niste sfaturi in leg cu parul.big grin
Parul meu e frumos, saten inchis, cam cu 10 cm dupa umeri, vreau sa-l las sa creasca, dar nu are volum mai deloc. si nu-mi prea place in fiecare zii sa stau sa il dau cu ser de volum si din astea. Mentionez ca e si foarte fin si moale. am auzit ca, cu henna transparenta s-ar mai intarii si ar fi mai altfel. e adv? daca da de unde pot cumpara henna (fara culoare-neaparat!)? si ce alte metode de indesire a parului stiti? am incercat cu uleiul de ricin-Fail, nu-mi place si n-as avea rabdare sa fac 3 zile pe saptamana asta timp de vreo 2 luni... daca stiti alte metode impartasiti-le va >rogbig grin< funda:*

Răspuns Câştigător
| Daria a răspuns:

Incearca sampoanele pentru volum.Prietena mea le foloseste si se vede diferenta. Cele mai bune sunt Head&Shoulders si Gliss.happy
succes:*

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

| RubyBRB a răspuns:

Eu iti spun sa sai cu un shanpon pe nume `GLISS` ceva de geno iti dai cu el la fiecare spalare, cant te stergicu prosopul nu te freca dur! piaptanate usor, gratios! o sa vezi ca functioneaza! succes! sper sa dea roade! pupici!

| RubyBRB a răspuns:

Parul trebuie sa aiba si stralucire, sa fie neted deci ideal ar fi sa folosesti si o masca.