| oO a întrebat:

Hei TPUhappykiss:X
As putea sa-mmi pun piercing in buric,? doar ca eu am buricul asa mai scos adica se poate?
si daca da cum sal ingrijesc e mai bine la salon?
pls:X
funditabatting eyelashes

2 răspunsuri:
| Mihαelα a răspuns:

Eu am buricul asa mai iesit in afara big grinbig grinbig grin si mi-am pus piercing cu 3 ani in urma, nu este absolut nici o problema, dar sa nu iti treaca prin cap sa ti-l faci acasa, oricum nu este scump, si eviti orice risc de a se infecta zona.De ingrijit o sa-ti zica la salon, eu stiu ca mi-a scris apa oxigenata de 3 ori pe zi sa-l dezinfectez si niste unsori pe care nu mi le mai amintesc, dar ei iti zic acolo tot ce trebuie sa faci.happy kiss

| deyutzyk97 a răspuns:

Pai daca crezi ca asta iti doresti punetil la ingrijit nu trebuie sa mergi nici unde ca nu patesti nimic stai linistita si

SUCCES!