| larrii a întrebat:

Hei happy unde pot gasi o trusa completa de pensule pentru machiaj? as vrea sa nu fie prea scumpa, cam pana in 50 de lei big grin multumesc :*

4 răspunsuri:
| Tequilla_3721 a răspuns:

Buna larrii kiss

Pai daca cunosti pe cineva care este reprezentant/a la oriflame sau avon, ia-ti de acolo! Sunt cele mai bune si e completa trusa. Mai ieftine de 50 lei! Cam vreo 10-25 lei maxim. pupici si astept fundita!

| AngieT a răspuns:

Avon happy e un set din 5 pensule : una pentru fard de pleoape cu par natural, pentru fard cu buretel, una pentru pudra, una pentru anticearcan ori pentru trasat dungi si una pentru buze happy le am si sunt f bune aproximativ 30 lei

| Rolleer a răspuns:

Buna Iarri, iti recomand urmatorul articol: http://shopmaniac.ro/set-pensule-machiaj/
Acol vei gasi si magazinul online.
Bafta