| Unique a întrebat:

Buna fetelor! Am o mare rugaminte la voihappyPrima data sa va explic despre ce este vorba si ce vreau sa fac! De ceva timp vreau sa imi fac o colectie de cosmetice, farduri, glossuri, parfumuri, creme.tot ce apartine de cosmetica. Oke, care ar fi problema? Eu am tot cautat de foarte mult timp, trusa de machiaj foarte mare, adica? Cu mai multe compartimente! Cu glossuri, creioane de ochii, sau dermatograf cum doriti sa il numiti, eyeliner, pensule de machiaj foarte multe in ea, ca un cufar mai bine spuswinkinghappySi nu stiu unde pot gasi, ca sa caut la mine in judet trebuie o jumate de zi happySi as vrea un site ceva unde pot gasi, sau un hi5 la cineva care are, sau daca aveti voi de vanzare, dar sa fie in stare foarte buna, pretul nu conteaza,winkingwinkingdar mai bun ar fi un hi5, oriunde nu e problemawinkingwinking
Va rog eu mult de tot! Dau funda daca ma putei ajuta happyhappy:*

Răspuns Câştigător
| Barajag a răspuns:

Http://www.okazii.ro/......cadou.html
http://www.okazii.ro/......mania.html
Acestea mi se par foarte bune, mai ales ca sunt produse in Germania.Bafta!

5 răspunsuri:
| Unique explică:

Va multumesc este tot ceea ce aveam nevoie happyVa multumesc inco datawinking:*

| Unique explică:

Apreciez gestul vostru de-a ma ajuta.

| Melody a răspuns:

Asa ceva? http://3.bp.blogspot.com/......142519.jpg

Cred ca stiu ce vrei, am vazut mai demult la Quelle un astfel de cufar. Arata foarte bine numai ca...era pentru copii. Ma intereseaza si pe mine. Poate se pricepe altcineva mai bine si gaseste ceva.

| Ramooon a răspuns:

Http://www.okazii.ro/......miniu.html cred ca este destul de apropiata de ceea ce vrei tu, insa cel mai indicat ar fi sa cumperi separat ceea ce te avantajeaza si iti place, niciodata nu poti gasi de la o singura firma tot ceea ce iti place bafta