| Aleeee95 a întrebat:

Hei! Vreau sa imi creasca parul lung. Ce masti sau ce ideii aveti? Pe voi ce v-au ajutat? Mersi. Funda.

Răspuns Câştigător
| AlissonPadalecki a răspuns:

Eu una nu il tai "de-un deget"...o data pe saptamana am regula sa-mi verific varfurile si care sunt despicate le tai.
Ma spal 1 data pe saptamana, schimb samponul la 3 luni, din cand in cand bag cate o masca, sau mai cumpar keratina ca sa mi-l faca mai matasos si sa nu se mai incurce...
Impleteste-l mai mereu sau tine-l prins in coada ...protejeaza-l de frig iarna si si niciodata nu te spala pe cap cu apa mai fierbinte pentru ca ti-l deterioreaza...
Eu asta folosesc si-l am pana deasupra fundului happy Succes!

5 răspunsuri:
| HelloKitty97 a răspuns:

Incepe prin a te du la un salon si a-ti taia din varfuri 3 cm sau 4!

| lalaballet a răspuns:

Asteapta

| kidy00 a răspuns:

Sunt sampoane! Poti lua de la farmacie unul bun. happy

| deny2013 a răspuns:

Cauta in farmacii sampoane!

| cobuzgabriel a răspuns:

Nu iti trebuie absolut nimic, nu te mai tunzi si gata e cel mai sanatos.