| Gabi_Gabriela_1982 a întrebat:

Hei

Vreau sa îmi cumpăr pijama de unicorn dar nu sunt foarte sigură.Are un material destul de urat( așa am observat in unele poze). Are cineva? Va rog să îmi spuneți dacă merită să o cumpăr

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Imi pare rau, am trecut de mult de varsta cand purtam pijamale cu catelusi, purcelusi sau unicorni.
Pune-ti intrebarea la categoria de adolescenti, ca ai sanse mai mari sa-ti raspunda copilasii de acolo!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune si tu un link sa vedem despre ce e vorba.

| Claudiu1905 a răspuns:

Toate materialele sunt urate, greu gasesti ceva bun. Deci e aproape sigur ca nu merita