| eusicumine98 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar telefonul Huawei g7206 doar ca am gasit la preturi destul de mici. Ce spuneti, merita sa il cumpar?

Răspuns Câştigător
| Broadband a răspuns:

L-am luat eu ieri si e super fain, la doar 190 lei chilipir curat, touchscreenul merge foarte bine, e foarte sensibil, se aude tare si clar la mp3, intra card de maxim 8gb, pana acum nu am reusit sa-mi fac setarile sa intru pe net sa vad cum se misca, are radio fara casti ceea ce e super, in casti muzica se aude foarte clar si bine, am ramas placut surprins, daca ai posibilitatea de mai multi bani se merita sa-ti iei altceva din gama Huawei sau Allview dar daca nu dispui de prea multi g7206 e o alegere isteata. Huawei sau Allview sunt la fel de tari sau chiar mai tari decat Samsung, Nokia, LG si au preturi foarte accesibile cu produse de durata, numai ca nu ne vine sa dam banii zic: aaa Huawei ce e chinezaria aia, toate sunt chinezarii numai ca astea sunt mai ieftine si la fel de durabile. am mai spus-o de multe ori platim firma si nu continutul produsului, am avut ocazia sa ascult niste boxe facute acasa de cineva ce sunau mai bine si mai tare decat un rcf, fbt, behringer de 20 milioane bucata. laughing

2 răspunsuri:
| Cipa34 a răspuns:

Telefoanele Huawei sunt foarte bune numai ca noi romanii nu le stim destul de bine si ne ferim de ele pentru ca nu are un nume asa de cunoscut ca Iphone sau Samsung.Mertita sa il cumperi.

| DoarUnPieton a răspuns:

Mai bine mai strangi niste bani si cumper Allview a4all are procesor de 1ghz adroid versiunea 2.3.6 gingerbread, baterie puternica... si costa doar 300 de lei
http://www.allview.ro/produse/telefoane/lista-telefoane/a4all/descriere/