| farazambet a întrebat:

Heii! a folosit careva samponul nuantator de la loncolor? ce parere aveti despre el? happy

2 răspunsuri:
| wforweirdo a răspuns:

Da, eu. Am vrut sa am parul mai inchis la culoare, macar cateva saptamani. Chiar daca pe plic scrie ca se duce dupa 4-6 spalari, eu m-am spalat cu samponul ala pe la inceputul lui ianuarie si abia pe la sfarsitul lui martie mi s-a dus de tot culoarea aia din par. (si ma spal de 3 ori pe saptamana pe cap). Arata bine in primele saptamani, dar cand a inceput sa se duca din culoare arata oribil. Nu il recomand.

| bebediana a răspuns:

Hey. Da, eu l-am folosit de mai multe ori. e f bun.Depinde si ce culoare vrei.Eu am culoarea parului Saten deschis si am folosit nuantatorul negru chillout.Si s-a dus cam dupa vreo 3 spalari.Am mai folosit metal blonde, dar nu s-a vazut deloc, fiind mult mai deschis decat parul meu.Alege-ti culoarea potrivita, de preferabul mai inchisa si o sa fii multumita!