| DeniiSlipknot a întrebat:

Heii ^^ Am ales pentru banchet o fusta neagra din dantela. Este pana in talie si cu o palma deasupra genunchilor. Ce fel de bluza ar trebui sa imi iau?
Repede ca miercuri am banchetul laughing))

3 răspunsuri:
| stefaniacristina77 a răspuns:

Buna! Ia-ti un maieu alb sau negru, simplu, si vei arata foarte bine

| Aasdfghj a răspuns:

Un maiou sau camasa dintr-un material subtire, transparent.

Ps. Daca alegi camasa nu face greseala de a nu purta sutien de culoare camasii.

| Supplexa a răspuns:

Pai o camasa colorata simpla, sa nu fie incarcata pentru ca fusta e cu dantela si dupa aia o sa fi exagerata. O camasa rosie transparenta, cu niste si un plic crem, cu un lantisor finut la gat, o sa arati superb!
te pup