| Danydivahood a întrebat:

Heii, am o obisnuinta sa imi rod pielea de la degete de langa unghie... sper ca intelegeti ce vreau sa zic, adica nu imi rod unghiile ci pielea si nu stiu cum as putea scapa de asta. M-ati putea ajuta?

Răspuns Câştigător
| anamariarot a răspuns:

Pentru rosul unghiilor exista o solutie foarte amara, dar o poti folosi si in jurul unghiei, numai sa fie sub forma de solutie, nu de lac. Sigur gasesti prin farmacii

1 răspuns:
| Luizaaa a răspuns:

Acelasi lucru fac si eu. Una dintre cauze este stresul (cand sunt stresata fac asta). Ca solutie, poate gasesti ceva la farmacie. Sau de fiecare daca cand vrei sa faci asta te opresti, tine-ti mainile ocupate.