| camiitsu a întrebat:

Heii am pete pe fata care se cojesc si arata groaznic! ce sa fac sa imi treaca?

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Foloseste o masca de argila cu lamaie sau o crema de galbenele

| irina_8165 a răspuns:

Fa ti un ceai de musatel si dai acolo unde ai petele...

| alisha19 a răspuns:

Dermatolog sad

| Andeuta a răspuns:

Du-te la un medic dermatolog sau foloseste sapun Dove pentru hidratare.

| Ionutzu0077 a răspuns:

Du-te la un specialist si foloseste o crema pentru pete depinde de care ai... dar intai consulta un medic dermatologwinking

| BogdanFitness a răspuns:

Sunt pete rosii? se usuca? te ustura- te arde? eventual imediaat dupa dus?

| ofata12 a răspuns:

Foloseste o masca de miere