| UsSerName a întrebat:

:-s ma cojesc rau pe frunte! ce pot face sa imi treaca odata?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Andruşcă a răspuns:

Daca ai stat la soare e normal sa te cojesti.Trage de pielea aia, mergi in continaure afara si o sa-ti treaca in cateva zile.

3 răspunsuri:
| o° Odd Kidd o° a răspuns:

Pai da'ti cu o crema hidratanta. Cea de la avon cu miere si lapte e f. buna si eu ma decojeam, am folosit'o si mi-a trecut happy Sper ca te'am ajutat

| Mady_1319 a răspuns:

Uda coltul unui prosop si freaca unde te decojesti si gataaaa.

| DevilMayCry a răspuns:

Da cu apa calda si sterge cu un servet ceva ca sa se ia mai repede tongue