| kpoplover21 a întrebat:

Cum pot increti/ondula parul si fara ondulator sau bigudiuri? Detalii?

8 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Iti faci codite noaptea si ziua le desfaci
cred ca bigudiurile sunt ideea cea mai buna

| tzus a răspuns:

Buna, ori codite impletite ori melcisori

| Al3xAndraa97 a răspuns:

Da cu placa iti faci bucle, sau sa ti-l incretesti cu placa si creionul, infasori cate o suvita subtire p creion si dupaa pui placa pe creion unde ai infasurat suvita pana se incalzeste bine si dupa desfaci suvita de pe creion si asa faci cu restul parului! sper ca te-am ajutat

| anonima40 a răspuns:

Buna! Poti sa iti faci 2 codite spic de sus si le lasi toata noaptea, iar dimineata le desfaci si nu te piepteni. si o sa ai numai bucle frumoase fara sa iti arzi parul. am facut si eu asta si mi-a iesit super big grin

| justformiha a răspuns:

Pai iti trebuie niste cordele(fasii dintr-un material) apoi iti faci multe suvite dandu-le cu fixativ si le lasi pana dimineata apoi dimineata mai dai o data cu fixativ big grin Funda?