| Miauuuu a întrebat:

Heii
Am un eveniment si mi-am luat o rochie cu intreg spatele gol,dar care nu are buretei in fata. Ce as putea sa port ca sa nu se vada la spate, dar care sa -mi acopere sanii?

5 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

Ai putea sa-i cosi rochiei niste pernute de genul celor de la sutien.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia-ti un sutien cu bretele transparente. Nu se vede asa urat

| Ella3133 a răspuns:

Sunt sutiene care au partea din spate transpartenta (gen acele bretele transparente).
Sau mergi la croitorie sa iti bage niste pernute.

| Cyclades a răspuns:

Iti recomand sa cumperi pernute din silicon pentru sani. Sunt mai scumpe dar merita.

| Criss112 a răspuns:

Poti folosi sutien silicon, care acopera doar sanii, sunt 20-25 lei la magazinele cu lenjerie.