| Ioanamaria45 a întrebat:

Exista tratament acnee pentru spate? Trebuie sa merg la un eveniment si as vrea sa port o rochie cu spatele gol, insa eu am cosuri si sunt curioasa daca este mai bine sa merg la un dermatolog ca sa-mi dea ceva (insa am mai incercat si nu s-a schimbat nimic) sau daca ar exista un fel de masaj de spate ca sa am pielea fara impuritati macar o zi doua pana trece evenimentul.
Si daca aveti idee care sunt unele dintre cele mai bune saloane de machiaj din Craiova?

1 răspuns:
| Donsavas a răspuns:

Mergi la dermatolog întâi
Nu exista masaj pentru acnee ci terapie cu dermapen sau creme