| Abii a întrebat:

Heii!
Am vazut la tv un ondulator/placa Instyler. Mi'a placut mult dar chiar este asa de buna ca la reclama? As vrea sa aud parerea voastra dar numai in cazul in care o aveti si stiti cum e!(Nu vreau chestii de pe net!). Eu am gasit-o cu 79lei mi se pare foarte ok dar daca iti arde parul si nu e buna atunci nu are rost!

Răspuns Câştigător
| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Eu am Instyler de cateva luni,imi place muult,muult.
Consider ca orice placa arde parul, daca o folosesti in exces si daca nu folosesti ulei pentru protectie.
E ok placa, imi place mult!

1 răspuns:
| Wut a răspuns:

Pai o are soramea si mi-am facut si eu parul cu ea...e ft buna!