| preadulce a întrebat:

Heei, TPU! Vreau sa-mi cumpar si eu placa rotativa "Instyler" pentru ca cea pe care o am acum imi arde foarte tare parul.Am auzit ca aceasta placa nu. l arde, ba chiar ii da stralucire.Va rog cei care o aveti sa-mi spuneti parerea voastra. Multumesc :*

6 răspunsuri:
| ゆい a răspuns:

Da, si eu am placa Instyler si este adevarat ca nu arde parul...etc. Este foarte buna ofera stralucire, amploare, volum...etc parului. Sunt multuumita de ea. Eu. Cu placere big grin.

| CupCake97 a răspuns:

Dupa parerea mea, exista un set de 5 lucruri, Remington, care este foarte bun si are si placa. il gasesti in carrefour sau pe net, intre 130-200 lei. (in carrefour e 130 lei).

| dianita_4147 a răspuns:

Mie nu mi-a placut deloc sp la trecut deoarece am folosit-o de 4ori max si s-a stricat daca ai parul ondulat nu indreapta deloc o sa ti stea umflat mai bine i-ati placa normala una buna :*:*

| DeeaDeutss a răspuns:

E buna acea placa.dar te sfatuiesc sa nu o iei de la teleshopping ci de la magazine de frumusete deoarece te poate pacalii la teleshopping

| multimedia99 a răspuns:

Buna! pai ti-as spune ca orice placa arde parul,dar exista placa din ceramica care nu il arde atit de tare(doar la inceput ii va da stralucire parului tau, dar apoi parul tau se va arde), eu iti recomanda sa iti cumperi mai bine un spray de protectie termica placahttp://1001cosmetice.ro/produs/syoss-spray-protectie-termica-pentru-placa
si in plus nici nu e atit de scump.

| alyyyiiy a răspuns:

Buna! pai eu am placa Instyler din vara si sincer nu am avut probleme. Indreapta foarte bine si nu prea il arde. acum na... nu e ca in reclama sa-i dea stralucire dar nu arde asa rau. cumpara`ti ulei de richin de le farmacie si il aplici pe par inainte de baie cu 30 min cam asa si nu ti`l va arde deloc. deci in concluzie placa e chiar buna sincer :*:*