| mirela_8082 a întrebat:

Heii! Ce parere aveti despre caciula : urs panda http://yarn-n-needles.blogspot.ro/2010/11/caciula-urs-pa nda.html? Am 15 ani... o poarta si adolescentii nu?

Răspuns Câştigător
| BiuL a răspuns:

Mie-mi place foarte mult, eu am 22 de ani si am vrut sa-mi iau ceva de genul la H&M, sigur ca poti sa o porti si tu.

10 răspunsuri:
| Rebbbeca a răspuns:

Desigur. Dă o tentă de inocenţă.

| positivity a răspuns:

Oh, ce drăguţă e!
Vreau şi eu.
Desigur că o poartă şi adolescenții, din câte am văzut, anul acesta sunt la modă căciulile acestea.

| daassh a răspuns:

Tot ce trebuie e sa-ti placa, restul e can-can!

| HeresyoftheUnknownGod a răspuns:

Da, până la refuz...

| pynnk a răspuns:

Sigur.este frumoasa :*

| Flaviia16 a răspuns:

Da,se poarta! E foarte draguta!

| mirela_8082 explică:

Multumesc frumos de raspunsuri! :*

| Ciocolacious a răspuns:

Eu spun ca e cea mai frumoasa caciula posibila! Am vazut si la o colega si e super draguta cu caciula desi nu e ea nu stiu ce frumusete.
Funda? puppy dog eyes

| oanagh a răspuns:

Eu i-am luat una surorii mele, care are 16 ani. adora caciula asta! sigur ti-ar sta foarte bine cu ea