| AlwaysDream a întrebat:

Heii! Cine imi poate spune cum pot sa-mi fac parul sa-mi creasca mai repede.

Răspuns Câştigător
| Cornelia19 a răspuns:

Uleiul de ricin este bun! Il aplici la radacina si pe langa faptul ca iti imbogatesti parul cu vitamine, il ajuti sa creasca si marepede si sanatos!

2 răspunsuri:
| Lilia_1576 a răspuns:

Alimentele bogate in fier si zinc stimuleaza cresterea, Scapa de varfurile despicate si inestetice – acest lucru va face parul sa creasca mai repede si mai frumos. maseaza pielea capului.

| Syto a răspuns:

Taie`ti barfurile tocite:]
Asa am facut si eu si mi-a crescut destul de repedebig grin