| Sleepybeautyisawake a întrebat:

Heii cine imi spune ce sampon e bun ca am folosit de toate si nu prea au efect cum mi.as dori ..eu am nevoie de sampon pentru volum dar chiar nu stiu ce sa mai cumpar

Răspuns Câştigător
| Cherrylips a răspuns:

Samponul Kerastase Resistance pentru volum e super! Ti-l recomand cu mare drag. L-am folosit de 2 ani si inca o fac si l-am recomand tuturor prietenelor mele. Poti avea incredere, chiar isi face treaba!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wash&go, Head & shoulders, Schauma.

| Denisuca21 a răspuns:

Sfatul meu, foloseste o spuma sau un ser pentru volum! Asta va da rezultat, samponul niciodata!
E bun Pantene pentru volum, dar depinde si de par...

| alex291201 a răspuns:

Wash & go si kallos sunt cele mai bune

daca te-am ajutat funda