| Abii a întrebat:

Heii! Cine stie ceva coafuri pentru parul cret (foarte cret)laughing? Fundaa:X

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| Abii explică:

Multumesc tuturor care au raspuns pana acum! Insa nu am breton si daca mi-as face ar trebui sa mi-l intind cu palca si nu este o alternativa buan pentru mine. Deasemenea ador parul meu cret asa cum e el si nu prea imi place sa il intind cu placa mai ales ca daca las intinde des nu ar mai fi asa de cret! Totusi multumesc pentru sfaturi voi tine cont de ele:*

| delia_6094 a răspuns:

PAi poto sa te tunzi cu breton si sa te dai cu placa! SAu sal starngi in coada f sus!

| looveee a răspuns:

Pai sa te indrepti cu placa sa iti faci breton intr-o parte sau daca nu ti-ai putea prinde bretonul intr-o agrafa sus si o sa iti stea minunat happy