| LUe says:Arzi in Flacari BeiiBii a întrebat:

Heii! Cu ce va place sa va imbraca`ti in timpul veri?
Ce stiluri va plac?
-Emoo?
-Goth?
-Punk?
-Rock?
-Hippie?

Răspuns Câştigător
| dhraqull a răspuns:

Cred ca e o combinatie din toate doar ca majoritar e bunul simt.

17 răspunsuri:
| Derye a răspuns:

Pai...eu personal ma imbrac emo.
Goth? NU! Punk? NU! Rock? NU! Hippie? Cu influente.

In concluzie: ma imbrac emo cu influente hippie. tongue

| Petronela a răspuns:

Buna! Pe timpul veri imi place sa ma imbrac elegant, in haine in care sa ma simt bine.Nu sunt adepta a unui stil

| Petronela a răspuns:

Imi plac stilurile:emo, punk si rock

| medex3 a răspuns:

Lejer.rochite,fuste,tricouri, pantaloni scurti.

thinking Stilul e care ma apropi cel mai mult cred ca e Hippie si un pic Punk[mai rebela]

Mede

| cornel a răspuns:

Nici unu din asteahee hee

| ArcAnna a răspuns:

Goth si rock

| Alecsanndraa a răspuns:

Dar pe langa toate astea mai este si stilul normal :-J

| ησ мυѕι¢✪ησ ℓιƒє a răspuns:

Toate de mai sushee hee

| RoCk_4589 a răspuns:

Eu sunt ceva de genu` emo si rockwinking

| ♦EthernalVampa♦ a răspuns:

Se pare ca tot ce au zis cei de mai sus au confirmat trista mea banuiala in legatura cu inexistenta stilulu Goth in Romania... Oare mai exista sperante? P. s., eu sunt Goth.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rock!

| NikolasXD a răspuns:

Toate mi se par faine

| .♥.íииα .♥. a răspuns:

Mie imi place cel mai mult punk rock goth emo nu sunt emo nici punk nici goth sunt doar rockaritzahee hee dar imi plac stilurile de mai sus tongue imi place in negru cel mai mult dupa aia indiferent

| stefi26 a răspuns:

Punck

| bigelcid a răspuns:

Nu sunt stiluri for f*cks sake!

Rockul si punkul sunt un gen de muzica, respectiv o ramura a acestuia. Te imbraci absolut cum vrei, nu e nevoie sa fi poser si sa porti tinte si lanturi ca sa fi rocker/punkist/metalhead/whatever

| godmusthateme666 a răspuns:

Scene.

| Tiffanystar a răspuns:

Emo