| Armyanka a întrebat:

Heii big hug
am o problema :-s
deci am breton intr-o parte si mi se desfac firele si sta in toate partile si trebuie sa stau mereu cu mana in el si chiar mi-a devenit un tic.
odata mi l-am dat pe toata fruntea ca sa arat mai "cool" dar degeaba. nici n-am putut sa ma bucur de el ca tot asa mi se desfaceau firele...
ce as putea sa fac sa nu mi se mai desfaca firele?
p.s: am si un vartej extrem de enervant cam prin dreaptul capului si bretonul il am tot pe partea dreapta...

4 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Sa te dai cu fixativ, sau tunde-te altfel.

| Diiana232997 a răspuns:

Vai, urasc vartejurile ( si eu am ) pai solutia ar fi sa-ti dai cu fixativ. Si pentru siguranta sa ai mereu o oglinda mica la tine :d

| deeadeea111 a răspuns:

Incearca fixativul

| Galezu a răspuns:

Dai cu fixativ, draguta :*