| Adriana_6941 a întrebat:

Heii big hug .se apropie carnavalul si nu ma mai costumez big grin.si nujtiu cum sa ma imbrac.happy.m-am gandit la niste blugi mulati + o bluza + o vesta scurta neagra+ cizme ursii :X...ce credeti?

shii` accesorii...nujtiuthinkingshii' machiajull,pliiis i dei :* .Fundabig grinbig grin.:X:X

4 răspunsuri:
| yulysym a răspuns:

Pai spune-mi in ce ai mai fost imbracata?

| yulysym a răspuns:

Bine atunci imbracate marinar sau eu stiu ceva de strada, genu' cum ai spus u. Dar spune-mi in ce oras este?

| Adriana_6941 explică:

In sibiu este big grin

| Adriana_6941 explică:

Pai am mai fost costumata in clasele mai mici, acum sunt pe a6a si nu mai vreau sa ma costumezthinking nu stiu cum sa ma imbrac. as vrea ceva de strada, mai funky dar nu stiu cum big grin sad