| Didi130898 a întrebat:

Buna seara TPU. :* am o intrebare. Dupa cum stiti maine e revelionul si vreau sa imi fac unghiile intr. un mod special.batting eyelashes Sincer unghiile mele sun mici dar nu`i nici o problema pentru ca mi-am cumparat unghii false.big grin Intrebarea este : Ce model sa imi fac pe ele? thinking Ma imbrac cu colanti negrii, bluza maro mai lunga putin, vesta scurta neagra, cizme maro, esarfa maro si paltonul este negru. big grin M-am gandit la ceva french si cu niste modele. As vrea sa folosesc oja neagra si alba.big grin Vreau mai multe idei.thinking

P. S.: Ofer fundita! big hug Multumesc anticipat! :*:*

Răspuns Câştigător
| FunnyLoOVe a răspuns:

Poti folosi chiar si oja maro,se potriveste cu nuantele hainelor pe care ti le-ai ales,sau negre cu niste puncte albe si invers, poti incerca ceva gen animal-print(niste lini negre peste oja maro, sau linii albe peste oja neagra)

http://youtu.be/4LKs2b8DoXk

7 răspunsuri:
| Didi130898 explică:

Multumesc tutuor.big grin :*:*:* dar nu pot sa ofer fundita la toti.hee hee :X:X oricum multumesc mult! poate imi plac.:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:* an nou fericit si voua.:*:*:*:*:*:*

| Didi130898 explică:

Toate imi plac.* scuze am gresit.:*:*

| bxyismylife a răspuns:

Poti folosi oja care se crapa(crackle) e foarte la moda-> de preferat neagra sau maro. Sau french cu pietricele (modele de lipit pe unghii) negre funda? Sa te distrezi!;-*

| ĤĔĹĹŐРĨŚŚŶ a răspuns:

Eu zic sa ti le faci negre sau french(daca imbracamintea este in culori mai inchise, negru, maro.nu ar merge sa ti le faci colorate)

| RayOrso6153 a răspuns:

Intra pe I heart it

| VampirNegru10 a răspuns:

Pai ai putea face alba unghia cu niste floricele, dungi ondulate sau stelute. FUNdA love struck an nou fericit

| sirbuana a răspuns:

Eu iti recomand manichiura franch!:*:*:*:*:X, ea sta bine in orice clipa...sau oja de culoare rosie,,, te-am pupat sper sa iti fii fost de folos... funda.