| Iasmiiiiiiiii a întrebat:

>Heii!:d<
Unde pot gasi, in Bucuresti, tricouri pe care sa scrie "I love British boys!"? puppy dog eyes

Dau funda!:*

3 răspunsuri:
| mrburel a răspuns:

Pai nu prea cred ca gasesti da cel mai bine ia-ti un tricou simplu orice culoare si du-te in "sir" si o sa iti puna ce vrei tu pe el tongue

| claudiav a răspuns:

Nu e mai simplu sa dai comanda pe internet? Nu trebuie sa cauti chiar atat de mult. Ori sa te duci la un magazin unde imprima imagini, scris, etc pe tricouri. O alta idee.

| Iasmiiiiiiiii explică (pentru claudiav):

Am cautat. Si puteam comanda numai din Londra, America etc.
Daca ai un site de unde pot comanda din Romania.