| Andreeadede96 a întrebat:

Heii.daca vreau sa imi bag piercing in buza de sus de poate sa imi faca anestezie sau ceva sau se face pur si simplu?

Răspuns Câştigător
| GlossyBabe a răspuns:

Poate sa iti faca anestezie acolo cu un spray sau cu injectie dar nu cred ca e chiar atat de dureros! Eu am piercing in nas si in buric si nu m-au durut chiar asa tare! Dar daca tu vrei poti sa ceri anestezic:* Fundita?

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Se face o anestezi locală!
Pa, pa.

| CrazyRat a răspuns:

Asta ii la alegerea ta happy (eu cand am avut mi-am facut fara nimic pe viu laughing ), dar de obicei se face cu anestezic.